Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Homosexuálové budou chtít sex s dětmi? Jistě. A taky s kačerem Donaldem

14. 07. 2016 14:02:47
"Homosexuálové se budou snažit zrealizovat sex s dětmi," prohlásila poslankyně ČSSD Pavlína Nytrová při projednávání zákona o osvojení dítěte druhého partnera u homosexuálního páru. Zdá se, že chyběla na hodinách výchovy...

Výchovy sexuelní. Právě tam se totiž rozebírá, kdo s kým a proč (nikoliv za kolik, to je předmětem debat zcela jiných). A protože citovaný výrok vypustila z úst poslankyně, existuje vážné nebezpečí, že podobný názor bude zastávat i člověk na méně prestižním postu. Je tedy třeba poodhrnout závoj tajemství: o kytičkách a včelkách, to nám, přátelé, lhali! Ve skutečnosti jsou lidé sexuálně přitahováni různými objekty své touhy. Někdo holky, jinej vdolky (prakticky doslova). Pokud jde o konsenzuální styk dvou svéprávných (vcelku logicky z toho vyplývá, že dospělých) lidí, je všechno v pořádku. Pokud někoho přitahuje dvouleté děcko, vytáhl si při losování dost blbou kartu, ale pokud téhle vášni dokáže odolat, je v zásadě taky všechno v pořádku.

Podstatné je, že ony objekty jsou poměrně stabilní - jinak řečeno, pokud mě přitahují muži, je pravděpodobnost, že budu chtít souložit s dítětem, zhruba stejná, jako že najednou pocítím nutkání souložit s ovcí nebo s gumovým kačerem Donaldem. Jistěže k obému koneckonců může dojít, ale ani jedno se pravděpodobně nestane. A pokud, existuje podobné riziko i v ušlechtilých heterosexuálních rodinách, jak dokládá jedna z nejoblíbenějších novinových rubrik. Ostatně jsem při googlování pojala myšlenku, že jsou to heterosexuální rodiny, které bychom měli zrušit, a to nejraději hned: https://goo.gl/atz1SM

Představa, že homosexuálové chtějí osvojovat děti partnerů proto, aby se s nimi mohli veselit, je naprosto absurdní. Krom toho, že být homosexuál prostě neznamená, že chci do postele dítko školou povinné, ať už si o tom paní Nytrová myslí cokoliv, tak vychovávat dítě je věc náročná. Po všech stránkách. Mentálně, časově, finančně... Osvojovat si dítě, abych ho jednou teoreticky mohla vlákat do lože? Tak jistě: do té doby to pro mě znamená, že se budu muset vcelku nepřetržitě se starat o uspokojování jeho potřeb od zajištění tepláčků na tělesnou výchovu až po ajfoun, kterej má Rafík z vedlejší třídy, a v neposlední řadě budu muset žít s jeho rodičem. Nevím jak vám, mně to připadá drobet komplikované. Takový výlet třeba do Thajska je bez starostí, za menší prachy, a ještě je tam móře.

Není to ovšem jediná perla, kterou paní Nytrová vypustila do světa. Konstatovala také, že "homosexuální lobby usiluje plíživými postupnými kroky ničit staletí osvědčený model, fungující model rodiny".

Chápu, že ne každý může být obeznámen s jemnými rozdíly mezi mýtem o dokonalé rodině a faktickým uspořádáním rodinných svazků, které obnášely třeba to, že tatíček navrátivší se po třech týdnech z Vídně (výchova jedním rodičem!), kde prodával pláténko, se ožral jako Dán v místní harendě (Nešpor! Nešpor!) a zbouchal celou rodinu na jednu hromadu (OSPOD! OSPOD!).

I kdybychom ale přijali myšlenku, že "tradiční model" ve složení otec-matka je nějaká obří výhra, a ne zkrátka sociální a ekonomická nutnost, ke které se naši předkové uchýlili, protože nic lepšího zrovna nevymysleli, tak to rozhodně nebyla a není homosexuální lobby, kdo ji plíživě ničí. Ona tradiční rodina totiž stála na jasné diferenciaci rolí: muž je pán, žena zboží (ano, pro paní Nytrovou to trochu zjednodušuju, ale jenom drobítek). V okamžiku, kdy ženy (nikoliv homosexuálové, paní Nytrová), přišly s myšlenkou, že by bylo fajn mít nějaká práva, začal se tradiční model drolit. Trhliny nabyly na velikosti, když jsme (nikoliv homosexuálové, paní Nytrová) rozpoutali dvě světové války - protože právě tam ženy převzaly z nutnosti masivně mužské role místo těch, kteří zrovna ve volných chvílích plácali krysy velké jako kočka v bahně zákopů. No a když se s trochou štěstí vrátili, svět už nikdy nebyl stejný.

Pochopitelně nechci říct, že za rozpadem "tradiční rodiny", jak ho dneska vidíme, stojí výhradně ženské volební právo a práce v továrnách. Ale co za ním nestojí zcela určitě, je "homosexuální lobby" a naprosto logická touha, aby dítě mého partnera nemuselo do dětského domova, kdyby nedejbože umřel.

Autor: Tereza Janků | čtvrtek 14.7.2016 14:02 | karma článku: 34.69 | přečteno: 3158x

Další články blogera

Tereza Janků

Vážený pane Hrdličko, vy těmi „slimáky“ neotvíráte debatu. Vy mluvíte jako nacisti

Pan Hrdlička, místní to zastupitel za ČSSD, se v obecním zpravodaji nechal slyšet, že slimáci (chichi, haha, to jako muslimové) se chystají zničit naše krásné zahrádky.

8.10.2017 v 13:46 | Karma článku: 35.76 | Přečteno: 12102 | Diskuse

Tereza Janků

Jak si lidé hrají: silně sladký fotoblog

Co se u nás upeče, to se u nás většinou nesní. Je to nesmírně výhodné: jednak potěšíme široký okruh rodiny, známých a přátel, jednak netřeba rozšiřovat futra. Blog ke kafi a línému letnímu odpoledni.

19.6.2017 v 10:03 | Karma článku: 13.40 | Přečteno: 782 | Diskuse

Tereza Janků

"Burky, burkiny atd. chcete je????" Jistě. Jen houšť a větší kapky

Protože můj předchozí článek vzbudil takový ohlas (slavnou jsem se stala zejména v oblasti vísky Kozí Lhota), rozhodla jsem se upřesnit, jak že to tedy vlastně s těmi burkinami mám.

16.8.2016 v 12:45 | Karma článku: 27.31 | Přečteno: 6698 | Diskuse

Tereza Janků

Zákaz burkini v Cannes? Absurdní opatření ze středověku

Když starosta Cannes David Lisnard komentoval zákaz burkini, jistě si připadal velmi evropsky a moderně. Ve skutečnosti úspěšně vrátil Cannes o desítky až stovky let zpátky.

12.8.2016 v 21:16 | Karma článku: 36.07 | Přečteno: 11325 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Simona Podlipská

Uhodněte nejvýnosnější povolání v Čr - vysoké příjmy a nemusíte platit daně.

Je to jednoduché. Je to naprosto legální, nemusíte z výdělků platit daně i když máte velmi nadstandardní příjmy a stát vás ještě bezproblémů dotuje - platí za vás zdravotní pojištění a také dává příspěvek na bydlení a další dávky.

22.10.2017 v 10:22 | Karma článku: 14.98 | Přečteno: 435 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Co bych teď udělal, být Andrej Babiš

Především bych koupil dvě bedny šampaňského a jednu z nich bych poslal Bohuslavu Sobotkovi a druhou Miroslavu Kalouskovi jako poděkování za své volební vítězství, protože jestli se o ně někdo opravdu zasloužil, byli to ti dva.

22.10.2017 v 10:19 | Karma článku: 18.40 | Přečteno: 542 |

Pavel Vrba

To ale máme po volbách zděšení a můžeme si za to sami.

A obávám se, že nejen za ty letošní. Ty mě spíše utvrzují v názoru, že jen a jen sklízíme pomyslné ovoce z předcházejících let. A co je horší, společnost je rozdělena.

22.10.2017 v 10:08 | Karma článku: 19.30 | Přečteno: 613 | Diskuse

Aleš Vavřinec

Setkání s dítětem, které mi změnilo život

Ležel jsem na posteli a četl si knihu. Bože jak dlouho jsem to nedělal. Jen si číst. Jen ležet v takovém zvláštním tichu a klidu. Prokousávám se příběhy. Střídavě na mě jde pláč a radost. Ty příběhy moc dobře znám. Jsou jak z ...

22.10.2017 v 7:25 | Karma článku: 4.25 | Přečteno: 173 | Diskuse

Leoš Zatloukal

Rozvíjení řešení „úzkým“ a „širokým“ způsobem

V tomto zamyšlení bych se chtěl vrátit k zásadnímu tématu „řešení problémů“ (ve smyslu odstraňování či nápravy) a „rozvíjení řešení“ (ve smyslu společného vytváření něčeho nového, změny).

21.10.2017 v 23:42 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 140 | Diskuse
Počet článků 14 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3471

"Promiňte slečny, tancovat nebudu, chci o samotě přemýšlet a věnovat se sebevzdělání. Ženy jsou nepřítelkyně moudrosti." Paní Dynderová se vmísila do rozmluvy: "Vyslovil jste odvážnou myšlenku, pane Kebrle. Já s vámi nesouhlasím, ale chci s vámi diskutovat, jakmile složím prádlo." (Karel Poláček)

Facebook Blog iDnesNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.